ТипаSka.ru
Вернуться   Форум ТипаSka.ru > Варез > Ska & Reggae сцена
Ответ

Habakuk /Reggae, Rock, Trans, from Poland/

Опции темы
28.12.2005, 19:34   # 1
не3дох
observer
Сообщений: 7 355
Репутация: 24 587
Статус: Offline

Польза: 0
Habakuk

Цитата:
Do powrotu na salę koncertową skłonił mnie dopiero zespół Habakuk, właściwie główny powód, dla którego wybrałem się na festiwal. Habakuk, obok Paprika Korps, to moim zdaniem jeden z najciekawszych przedstawicieli polskiej sceny reggae. W bezpretensjonalnej i "letniej" muzyce grupy łączy się wiele stylistyk - od tradycyjnego reggae przez rockową piosenkę po elementy elektroniczne. A wszystkie tworzą klimat absolutnie niewymuszonej zabawy w oparach zielska lub bez. Nie da się ukryć, że na ten zespół czekała spora część zgromadzonych w "Stodole" widzów. Grupa nie zawiodła, serwując zestaw największych, śpiewanych przez całą salę przebojów. Dodatkowo Habakuki okrasiły swój występ przeróbką "Roots, Rock, Reggae" Marleya oraz gościnnym udziałem zakręconego Reggaeneratora (Vavamuffin, Zjednoczenie Soundsystem), który spontaniczną, szybką i wciągającą, choć nieco przydługą "nawijką" ubarwił "Rub Pulse". Niewątpliwie to właśnie Habakuk zdobył serca festiwalowej publiczności i dość długa przerwa przed występem kolejnej grupy pozwoliła wszystkim solidnie wypocząć.
offsite
Наверх
Ответ
Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Быстрый переход

Часовой пояс GMT +4, время: 16:26.
Работает на vВullеtin® версия 3.7.2.
Сорyright ©2000 - 2024, Jеlsоft Еntеrprisеs Ltd.
Перевод: zСаrоt
Page generated in 0.01905 seconds with 13 queries